Account

Please wait, authorizing ...
×

سایت جدول و سرگرمی

15
 
همکاران
99%
 
میزان رضایت
2512
 
اعضا
800,775
 
علاقمندان
 

تصاویر سه بعدی

گلچینی از تصاویر سه بعدی تقدیم به شما

از عینک های مخصوص با طلق آبی و قرمز استفاده کنید.


تصاویر بیشتر

پنجره های دوجداره UPVCپرشین گلف09123945637

کارت هدیه سه بعدی

Text Size

جایزه ویژه

برسم سپاس به یکی از کاربران که یک پاسخ صحیح از میان رموز جداول و پازل ها را ارسال نمایند با قرعه کشی جایزه ای ویژه اهدا میگردد. همچنین بزودی به یکی از اعضای کانال تلگرام جدول و سرگرمی که یکی از پاسخهای خواسته شده در کانال را صحیح ارسال نمایند با قرعه کشی جایزه ویژه ای تعلق خواهد گرفت. اطلاعات بیشتر

مسابقه ضرب المثل روز

آقا گرگ ...... مبارک!

ارسال پاسخ ضرب المثل

پست الکترونیکe-mail 
Subject 
    

کارت هدیه

Thumbnail شهر پمپی   (تابلوفرش پمپئی 80 رج در حال بافت.علاقمندان به لینک روبرو در تلگرام مراجعه نمایند.https://t.me/silkcarpeti  ) شهر پمپی [قوم لوط] : مردمی که بخاطر زنا و لواط به مجسمه های سنگی تبدیل شدند...

کتاب جدید برای کودکان

مکعب روبیک بسازید

sound byJbgmusic

سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

سايت خبري تحليلي تابناك
  • رقابت سه چرخه‌ها
    Trike که کوتاه شده ی «سه چرخه / Tricycle» است، یک وسیله شناخته شده است که انواع مختلفی از آن ساخته شده است. در این ویدیو رقابت سه چرخه‌ها را در تابناک تماشا می‌کنید؛ رقابتی نفس گیر که می‌توانید بسیار خطرناک باشد.
  • پرواز هواپیما‌های ATR شرکت آسمان متوقف شد
    این اطلاعیه در حالی صادر می‌شود که پنج روز از وقوع حادثه سپری شده و طی این روزها، چهار فروند ATR دیگری که در ناوگان فعال هواپیمایی آسمان قرار دارند، پروازهای خود را به روال سابق انجام داده‌اند. هواپیماهایی که البته همه به مانند نمونه سقوط کرده در ارتفاعات دنا، سنی بین 20 تا 25 سال دارند و برخی شان به مانند آن هواپیما، مدتی را زمین‌گیر و خارج از خدمت بوده‌اند.
  • آتش‌زدن هیزم در شومینه سلامتی را تهدید می کند
    محققان اسپانیایی می گویند: آتش زدن چوب در شومینه منازل اگرچه گرمابخش است، اما به دلیل انتشار گاز دی اکسید کربن، سلامتی را تهدید می کند.
Colors