Text Size

یک یادگاری زیبا برای همیشه 

شما عکس فرزندتان را بفرستید ما آنرا برایتان به صورت پازل در آورده و برایتان ارسال کنیم و اگر خواستید در سایت جدول و سرگرمی قرار دهیم ...سالهای بعد خاطره ای زیبا برای شما و فرزندتان خواهد بود.....میتوانید عکس دیگر عزیزان یا خود را هم برای ساخت پازل ارسال کنید...به عنوان هدیه در مناسبت های مختلف برایشان ارسال کنید....

نحوه ساخت و ارسال عکس برای ساخت پازل کامپوتری:

1- برای ساخت پازل عکس یک عکس با کیفیت بالا در هر اندازه که مایل بودیدانتخاب و همراه شماره پیگیری هزینه واریزی به مبلغ 50000ریال(پنج هزار تومان)از طرق تلگرام :جدول و سرگرمی  یا پست الکترونیک به آدرس : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.سفارش شما بین 1 تا 10 ساعت آماده و برایتان ارسال خواهد شد.

2- برای ساخت پازل فیلم فلش یک فایل فلش یا ویدیویی انتخاب و همراه شماره پیگیری هزینه واریزی به مبلغ 150000ریال(پانزده هزار تومان) از طرق تلگرام :جدول و سرگرمی  یا پست الکترونیکبه آدرس : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.سفارش شما بین 1 تا 10 ساعت آماده و برایتان ارسال خواهد شد.

توجه : مبلغ واریزی را به شماره کارت 85144 6982 1211 6274 به نام مهیار دنبلی واریز نمایید

 

sound byJbgmusic
Colors